KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT DOMINIKA SOLIPIWKO

O nas

ADWOKAT
DOMINIKA SOLIPIWKO

Jestem adwokatem przy Izbie Adwokackiej w Katowicach. Ukończyłam z wyróżnieniem prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego, a także studia podyplomowe na Uniwersytecie Jagiellońskim na kierunku prawo medyczne i bioetyka. Posiadam wieloletnie doświadczenie zawodowe, które zdobywałam podczas studiów i aplikacji współpracując z wiodącymi śląskimi kancelariami prawnymi. Wykorzystując zdobytą wiedzę i doświadczenie, postanowiłam otworzyć własną praktykę.

W dotychczasowej działalności prawniczej zajmowałam się różnorodnym zakresem spraw, dzięki czemu mogłam kompleksowo poznać specyfikę pracy adwokata. Obecnie stawiam na specjalizację, która gwarantuje ponadprzeciętną znajomość tematu. W kręgu moich zainteresowań znajdują się sprawy kredytów indeksowanych i denominowanych do waluty obcej (głównie CHF), którymi zajmuję się od 2018 roku. Zdaję sobie sprawę z tego, że proces sądowy w sprawie frankowej, to często wielka szansa na zmianę życia kredytobiorców i uwolnienie się od ciągle rosnących rat i całego zadłużenia, dlatego do każdego przypadku podchodzę indywidualnie oferując nie tylko swoją wiedzę i doświadczenie, ale także czas i zaangażowanie. Chcę, by każda osoba, która ze mną współpracuje czuła się swobodnie, komfortowo i przede wszystkim bezpiecznie. 

Dominika Solipiwko

KANCELARIA

Kilka słów o kancelarii. 

Współpracuję z doświadczonymi prawnikami, którzy specjalizują się w różnych dziedzinach, dzięki czemu możemy zapewnić szeroki wachlarz usług dla Klientów z różnych branż. W szczególności Kancelaria świadczy usługi dla biznesu. Wiemy, jak cenny dla każdego jest czas, dlatego zajmujemy się niezbędnymi kwestiami prawnymi, by przedsiębiorca mógł skupić się na tym, co jest ważne dla rozwoju jego firmy. Szczególnie bliska jest Nam branża medyczna i farmaceutyczna. Zespół Kancelarii posiada również doświadczenie w obsłudze wielomilionowych procesów fuzji i przejęć spółek (M&A), w tym w przygotowywaniu badań due diligence. W pracy z Klientem biznesowym stawiamy na kompleksowe podejście, dlatego współpracujemy z zaufanymi doradcami podatkowymi, biegłymi rewidentami, rzecznikami patentowymi, czy tłumaczami przysięgłymi. Dzięki temu możemy sprostać nawet najbardziej złożonym sprawom.

ZAUFALI NAM

Poznaj wybrane firmy, dla których mieliśmy przyjemność pracować do tej pory. 

OPIENIE KLIENTÓW

Z dumą prezentujemy opinie naszych dotychczasowych klientów. 

CERTYFIKATY

Oto certyfikaty naszych kompetencji.