KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT DOMINIKA SOLIPIWKO

Obsługa prawna firm

Stała współpraca z prawnikiem niesie ze sobą szereg korzyści dla przedsiębiorcy. Przede wszystkim gwarantuje działanie w pełni zgodne z obowiązującym prawem oraz minimalizuje ryzyko popełnienia błędów. Dobry prawnik dla firm zapewni bezpieczeństwo prowadzenia działalności, dzięki czemu przedsiębiorca zyskuje czas na poszukiwanie nowych możliwości rozwoju prowadzonego biznesu czy pozyskiwanie nowych klientów, mając jednocześnie świadomość, że wszelkie wyzwania natury prawnej zostaną szybko i rzetelnie rozwiązane przez specjalistów.

Obsługa prawna przedsiębiorców – kompleksowa pomoc prawna ​​

Świadcząc usługi prawne dla przedsiębiorców stawiamy na profesjonalizm oraz poszukiwanie skutecznych i nieszablonowych rozwiązań. Chcemy zapewnić naszym Klientom nie tylko fachową wiedzę prawniczą, ale również doradztwo biznesowe na dynamicznie zmieniającym się rynku. Zespół Kancelarii zdobywał doświadczenie w obsłudze podmiotów o różnym profilu, co pozwoliło na poznanie specyfiki wielu branż, a dzięki współpracy ze specjalistami z pokrewnych dziedzin (doradcami podatkowymi, biegłymi rewidentami czy rzecznikami patentowymi) jest w stanie zapewnić kompleksową obsługę nawet najbardziej skomplikowanych projektów.

Obsługa prawna firm Sosnowiec, Katowice, Dąbrowa Górnicza oraz obsługa prawna spółek to szeroki zakres usług dopasowany do potrzeb każdego klienta. Kancelaria świadczy w szczególności następujące usługi:

  • sporządzanie opinii i analiz dotyczących bieżącej działalności,
  • zakładanie i rejestracja spółek w KRS,
  • przygotowywanie i negocjowanie umów handlowych,
  • przygotowanie projektów aktów wewnętrznych, tj. regulaminów, statutów, uchwał itp.,
  • reprezentowanie przedsiębiorców w kontaktach z organami administracji publicznej, organami egzekucyjnymi,
    windykacja należności.

Najczęściej zadawane pytania

Przedsiębiorcy często zwracają się do nas po pomoc w sytuacji, kiedy ich sprawa jest już na etapie postępowania sądowego. To zdecydowanie za późno. Najlepszy czas na skorzystanie z usług dobrego prawnika dla firm jest przed podjęciem decyzji mającej istotne znaczenie dla firmy, dzięki czemu można zapobiec wielu sporom. Dodatkową korzyścią skorzystania z doradztwa prawnika na wczesnym etapie jest możliwość zaoszczędzenia zarówno czasu, jak i kosztów prowadzenia postępowania sądowego.
Obsługa prawna firma polega na zapewnienia kompleksowego doradztwa prawnego we wszystkich aspektach prowadzonej przez Klienta działalności. Stała obsługa prawna obejmuje m.in. przygotowywanie pism i wniosków, prowadzenie negocjacji dotyczących kontraktów, rejestrację spółek w KRS, windykację wierzytelności, czynności z zakresu prawa pracy.
Koszt stałej obsługi prawnej firm jest ustalany indywidualnie z klientem, a jego wysokość zależy od wielkości firmy, rodzaju i stopnia skomplikowania sprawy. Oferujemy różne modele rozliczeń obsługi prawnej przedsiębiorstw, w zależności od tego czy jest to stała obsługa prawna firmy w oparciu o abonament, czy jedynie określone działania w przypadku, gdy przedsiębiorca potrzebuje doraźnej porady lub pomocy prawnej. Wybór abonamentu prawnego dla firm gwarantuje pomoc w ustalonym z góry zakresie, dopasowanym do realnych potrzeb i możliwości firmy.

ZAUFALI NAM

Poznaj wybrane firmy, dla których mieliśmy przyjemność pracować do tej pory.